2014 m. sausio 29 d., trečiadienis

Koks Jūsų mėgstamiausias animacinis filmas?

Koks Jūsų mėgstamiausias animacinis filmas? Kokius filmukus žiūrėdavote vaikystėje, o kokius tenka matyti šiandien?  


Animacija turi be galo gražią ir įdomią istoriją, kuri pradedama dar nuo piešinių olose ir yra nepamiršta iki šių dienų. Animacijos meno ištakas ir raidą, knygoje "Animacijos menas" aprašė Ilja Bereznickas.
Knyga „Animacijos menas" pristatoma pasaulio ir Lietuvos animacijos istorija nuo jos gimimo iki šių dienų. Joje pateikiama daug įdomių ir niekur neskelbtų detalių apie JAV, Izraelio, Norvegijos ir kitų šalių animacijos kūrėjus bei kompanijas, su kuriais teko dirbti ir bendrauti autoriui. Tai pirmoji tokios informacijos gausos knyga Lietuvoje, skirta animacijos menui. Knyga pravers kino profesionalams, studentams, moksleiviams ir kiekvienam skaitytojui, besidominčiam animacijos istorija.

„Rašyti šią knygą paskatino tai, kad mes beveik neturime originalių leidinių animacijos tematika. Džiugu, kad pastaraisiais metais pasirodė keletas verstinių ir Lietuvos animatorių išleistų knygų. Viliuosi, ir ši ras savo vietą tarp jų. Tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, animacija pasidarė prieinamesnė daugeliui žmonių. Atsirado daugiau savarankiškų filmų studijų ir mokyklų, kuriose pradėta dėstyti animacija.” 

Siūlome prisiminti vieną iš daugelio nuostabių animacijos filmukų:Komentarų nėra:

Rašyti komentarą