2013 m. spalio 30 d., trečiadienis

Animacinė matematika. Kaip gimsta animaciniai filmai?

Režisierės Jūratės Leikaitės animacinis filmas „Taip Laima lėmė“ apdovanojimuose „Sidabrinės gervės 2011“ nugalėjo metų geriausio animacinio filmo ir geriausio kompozitoriaus darbo (kompozitorius Kipras Mašanauskas) kategorijose. Šį rudenį J. Leikaitė pristatė knygą „Taip Laima lėmė. Animacinio filmo gimimas“, kurioje pasakoja apie šios juostos kūrimo kelią. Verčiant knygos puslapius, galima stebėti filmo „Taip Laima lėmė“ kūrimo procesą - susipažinti su kadruotės fragmentais, tapybos darbais, tapusius filmo dekoracijomis, pamatyti animacinių scenų pavyzdžius. Režisierė pristato animacijos virtuvės specifiką, atskleisdama faktus, procesus, kurie vyksta už kadro ir žiūrovams lieka nematomi.
  • Vienai sekundei paprastai nupiešiame apie 12 piešinių;
  • Vienos minutės trukmės filmui nupiešiame apie 720 piešinių (12 x 60 s);
  • Jeigu scena trunka penkias minutes, tai turėsime nupiešti 3600 piešinių (720 x 5 min);
  • Jeigu scenoje veikia du personažai, tai reikės 7200 piešinių (3600 x 2);
  • Jei daugiau veikėjų, tai šį skaičių reiktų dauginti iš veikėjų skaičiaus.
  • Atskiruose lapuose piešiame visus filmo kadre šalia veikėjų esančius ir kintančius objektus: pavyzdžiui, paimamas puodelis, atidaromos durys, pritraukiama kėdė ir pan.
  • Kurdami filmą „Taip Laima lėmė“ sunaudojome daugiau kaip 500 kilogramų popieriaus.

1 komentaras:

  1. VISAS SKAITYKITE ŠIĄ TESTAMONĄ, KAIP GAUTI MANO PASKOLĄ IŠ TEISĖS IR PATIKĖTOS PASKOLOS ĮMONĖS. Mano vardas Kjerstin Lis, aš ieškojau paskolos savo skoloms padengti, visi, kuriuos sutikau, sukčiaujo ir pasiėmė pinigus, kol galiausiai sutikau poną Benjaminą. Breilis Lee Jis man suteikė 450 000,00 R paskolą. Jis padėjo ir kitiems mano kolegoms. Aš kalbu kaip laimingiausias žmogus visame plačiame pasaulyje šiandien ir pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, kuris gelbsti mano šeimą nuo mūsų blogos padėties, pasakysiu vardą visam pasauliui ir aš su džiaugsmu sakau, kad mano šeima grįžo į gera, nes man reikėjo paskolos, kad pradėčiau visą gyvenimą, nes esu vieniša mama su 3 vaikais ir visas pasaulis atrodė, kad ji kabojo ant manęs, kol turėjau galvoje, kad Dievas atsiuntė paskolos davėją, kuris pakeitė mano gyvenimą ir mano šeimos, skolinantis Dievą, ponas, Benjaminas, jis buvo Gelbėtojas, Dievo siųstas gelbėti mano šeimos, ir iš pradžių maniau, kad tai nebus įmanoma, kol negausiu paskolos, pakviečiau jį į savo šeimą. - viso vakarėlio, kurio jis neatsisakė, ir patarsiu kiekvienam, kuriam tikrai reikia paskolos, susisiekti su ponu Benjamin Breil Lee el. paštu (Lfdsloans@outlook.com), nes jis yra supratingiausias ir nuoširdžiausias paskolos davėjas. kada nors susitiko su rūpestinga širdimi. Jis nežino, kad aš tai darau, skleisdamas mano linkėjimą į mane, tačiau manau, kad turėčiau tuo pasidalinti su jumis, kad išvengtumėte sukčių. Prašau, saugokitės apsimetinėtojų ir susisiekite su tinkama paskolų bendrove el. Paštu per Lfdsloans @ outlook. com arba „WhatsApp“ + 1-989-394-3740. .

    AtsakytiPanaikinti